בטח! זה קל כמו לנהוג באוטו. פשוט בגלל שלא קיימת בישראל מערכת אחידה עם כלל השירותים הרפואיים הפרטיים זה יהיה כמו לנהוג בתוך עיר פקוקה. אנחנו, לעומת זאת, כמו רכב אוטונומי שנוסע בנתיב מיוחד - נביא אותך ליעד בזמן שאתה משחק בטלפון. או ישן. פשוט שלח/י לנו את ההפניה ושאר הדרך - עלינו!
רגע, אני לא יכול לעשות את זה לבד?
טוב ששאלת :) תמלא/י טופס קטן בעמוד הבית ומיד תועבר לצ'ט ב-WhatsApp עם נציג של קבע-לי-תור. שלח/י הפנייה לבדיקה הנדרשת והנציג ישמח למצוא לך תור לבדיקה זו או ייעוץ רופא מומחה על פי בקשתך כבר בימים הקרובים. אולי אפילו בשעות הקרובות…
אז מה עושים עכשיו?
תראו...כרגע זה כמו לעמוד מחוץ לסופר ולשאול "כמה עולים ממתקים?" או "כמה עולה האלכוהול?" שוקולד פרה של עלית או עוגת יום הולדת עם קצפת ודובדבנים? בקבוק בירה או בקבוק ויסקי? קצת קשה לענות כשלא יודעים במה מדובר :) שלח/י לנו הפנייה ויהיה לנו יותר קל להחזיר לך תשובה לגבי מחיר מדויק. אממה, אנחנו משתדלים להיות הרמי-לוי של הרפואה הפרטית.
כמה זה עולה?


על פי דיווח האתר ynet, זמן ההמתנה לבדיקות CT, אולטרסאונד, אקו לב וכד' דרך קופות החולים הוא לפחות שבוע והזמנים יכולים לקפוץ עוד יותר, תלוי בקופה ובמחוז. לקופת חולים יש מלאי מוגבל של מכונים ומומחים. פניה לרפואה פרטית פותחת בפניך עולם שלם של אפשרויות.
קופת החולים שלי לא יכולה לעשות את זה?


נכון להיום, כמעט מחצית מהישראלים הם בעלי ביטוח בריאות פרטי. בהרבה מקרים, ניתן לתבוע את חברת הביטוח בגין הוצאות רפואיות. אנחנו ממליצים להתייעץ עם סוכן הביטוח שלך לגבי תנאי פוליסה וכיסוי ביטוחי.
טוב. אבל זה בטח רק לעשירים…
אנו ממליצים בחום לשקול רכישת ביטוח בריאות פרטי עם כיסוי כמה שיותר מלא. העלויות סבירות למדי והדבר יכול לחסוך הוצאות גבוהות בעתיד.
מה אם אין לי ביטוח?

כאן תוכל למצוא הסבר כיצד פועל השירות

/שאלות נפוצות

אנחנו מאתרים בשבילך תור לבדיקה רפואית באופן פרטי במועד יותר קרוב מזה המוצע לך על ידי קופת החולים. הרבה הרבה הרבה יותר קרוב.
מה בדיוק אתם עושים?
Made on
Tilda