זימון תורים בקלות ובמהירות!
רפואה פרטית במרחק של קליק
קבוצת אנשים עם ידע וניסיון בתחום שירותי רפואה פרטית. בשלב מסוים הבנו שיש לנו את היכולת להביא תועלת לזולת על ידי חיבור מומחים, מרפאות ומכונים עם חולים הזקוקים להם. אנחנו כמו מזכירה רפואית פרטית שלך, שעושה בשבילך את כל עבודת הכפיים.
/מי אנחנו
כאן תוכל למצוא הסבר כיצד פועל השירות
/שאלות נפוצות
אנחנו מאתרים בשבילך תור לבדיקה רפואית באופן פרטי במועד יותר קרוב מזה המוצע לך על ידי קופת החולים. הרבה הרבה הרבה יותר קרוב.
מה בדיוק אתם עושים?
תראו...כרגע זה כמו לעמוד מחוץ לסופר ולשאול "כמה עולים ממתקים?" או "כמה עולה האלכוהול?" שוקולד פרה של עלית או עוגת יום הולדת עם קצפת ודובדבנים? בקבוק בירה או בקבוק ויסקי? קצת קשה לענות כשלא יודעים במה מדובר :) שלח/י לנו הפנייה ויהיה לנו יותר קל להחזיר לך תשובה לגבי מחיר מדויק. אממה, אנחנו משתדלים להיות הרמי-לוי של הרפואה הפרטית.
כמה זה עולה?
התשלום מתבצע לאחר שהוצע לך תור ולאחר שאישרת את המועד. תשלום מראש זה סוג של ביטחון שלנו בכך שהתור נתפס, מאויש והמטופל יגיע. מטרתנו העיקרית היא להנגיש שירותי רפואה פרטית לכלל הציבור. עם זאת, אנחנו גם רוצים לייעל אותה ולאייש כל תור פנוי. הרי אם קבעת תור ולא הגעת, מישהו אחר שגם זקוק לאותה בדיקה היה יכול לעשות אותה במועד זה.
למה התשלום מראש?
בטח! זה קל כמו לנהוג באוטו. פשוט בגלל שלא קיימת בישראל מערכת אחידה עם כלל השירותים הרפואיים הפרטיים זה יהיה כמו לנהוג בתוך עיר פקוקה. אנחנו, לעומת זאת, כמו רכב אוטונומי שנוסע בנתיב מיוחד - נביא אותך ליעד בזמן שאתה משחק בטלפון. או ישן. פשוט שלח/י לנו את ההפניה ושאר הדרך - עלינו!
רגע, אני לא יכול לעשות את זה לבד?
Made on
Tilda